Fokus Film 2018

filmy, diskuze, workshopy, koncerty (27. 9. - 30. 9. 2018 SEMILY)

Čtvrtek

Pátek

Byl Pes

20:00
Místo: Café Jitro

Černí koně pražských šramlbandů v čele s charismatickým zpěvákem, kytaristou a autorem písní Tomášem Zikou. Jeho naléhavý rozervaný zpěv vypráví příběhy psanců stíhaných zákonem, osamělých duší a útěcích před všednostmi a aktuálně i o poesii bulváru, velké to ulici světa, neb na jednom z jejích nesčetných dvorků sedíme a žijeme si život, každý ten svůj.

Bandzone
Facebook

Lukas Landa

21:30
Místo: Café Jitro

Lukas Landa je pražský hudebník, písničkář a producent, který spojuje zvuk akustické kytary a syntetizátorů. Zasněnými melodickými kompozicemi prostupují hravé elektronické beaty a přidané samply dokážou hudební koláž doplnit tak, že získáte dojem, jako by na pódiu stála celá kapela.

Bandcamp
SoundCloud
Facebook

Sobota

Jarda Svoboda

21:00
Místo: Kulturní centrum

Sólové vystoupení zpěváka kapely Traband

Jarda Svoboda je hudebník a výtvarník, s kapelou Otcovy děti vydal 2 alba, s Trabandem 9 alb, se Zuby nehty 1 album. Autorsky spolupracoval s Michalem Horáčkem (CD Tak to chodí, 2003), s Václavem Koubkem (CD Každej pes, 2004), Divadlem bratří Formanů (Obludárium, 2005, Klapzubova jedenáctka, 2007), s The Tap Tap (Moje volba, Nefňuka 2016) a dalšími. Od roku 2007 vystupuje i sólově, na koncertech se většinou doprovází na harmonium. V roce 2016 vydal své první sólové album SOLO, které potěší poetickými texty.

SoundCloud
YouTube
Facebook
www.jardasvoboda.cz


Neděle